In samenwerking met medewerkers van Opella en Malkander wordt maandelijks een Eetcafé georganiseerd. Samen soep en broodjes eten en daarna een goed gesprek. Het Eetcafé van Ontmoeting staat, zoals de naam al zegt, voor elkaar ontmoeten. Het eetcafé wordt vooral bezocht door in Bennekom wonende ouderen, op dit moment rond de 25 mensen, maar iedereen, ongeacht leeftijd, is welkom.
Na een korte inleiding gaan we in kleinere groepjes in gesprek over thema’s als hobby’s, balans in je leven, boeken, veerkracht, verwondering en vele andere onderwerpen die je leven zin en kleur geven.
Plaats: de Broek-Akker; tijd: inloop 17:15, start 17:30, sluiting 19:30.
Informatie: Henri Stroband: Stroband_henri@hotmail.com, 0318 416404
Opgave is noodzakelijk. Tel 06-23664120, info@eetcafevanontmoeting.nl .
Er wordt een vrijwillige donatie van €2,- gevraagd.
Data van het Eetcafé: Elke vierde dinsdag van de maand (behalve in juli, augustus en december, wanneer zo mogelijk koffie-uren worden georganiseerd, eveneens in de Broek-Akker).
