Welkom bij onze Poëziekring
Laat je inspireren door de kracht van poëzie
“Poëzie heeft geen normen. Poëzie danst op de maat van het ogenblik.” Hugo Claus
Wat is de Poëziekring?
De Poëziekring is dé plek waar liefhebbers van gedichten samenkomen om poëzie te ervaren, te delen en te bespreken. Het draait niet om theoretische analyses, maar om samen genieten, begrijpen en associëren. Iedere maand duiken we in de wereld van een dichter of een bijzonder thema, waarbij we zowel jong talent als gevestigde namen een podium geven.
Wat kun je verwachten?
- Interactieve bijeenkomsten: Gedichten worden hardop voorgelezen en besproken in een prettige en inspirerende sfeer.
- Thematische diepgang: Iedere maand verzorgt een deelnemer een collage van gedichten rond een specifiek thema of dichter.
- Op 6 juni tijdens Zin op Zondag zal de poëziekring een bijdrage leveren in het jaarprogramma met het thema Orde en Chaos..
Praktische informatie
- Wanneer: Acht woensdagochtenden, iedere derde woensdag van de maand, van 10.00 tot 12.00 uur.
- Data:16 september, 21 oktober, 18 november, 16 december 2026 , 20 januari, 17 februari, 17 maart, 21 april.
Zin op Zondag vindt plaats op 6 juni 2027 - Kosten: € 20/€ 40,-
- Deelnemers: Minimaal 8, maximaal 12 personen.
Aanmelden
Ben jij een liefhebber van poëzie en wil je deel uitmaken van onze kring?
Voor informatie neem contact op met:
- Leentje den Boer – 06-19576683 – leentjedenboer@gmail.com
- Lida van Hellemondt – 06-44344510 – lidavanhellemondt@xs4all.nl
Sluit je aan en laat je betoveren door de kracht van dichtkunst!
