Op zondag 14 juni slaan De Ontmoeting en Woordkunst Ede de handen in elkaar voor iets nieuws genaamd ‘Poëzondag’.
Een start van je zondag met poëzie en cello, want zeg nou zelf: wat wil je nog meer?
Dichters uit de community van Woordkunst Ede delen zelfgeschreven teksten, onder begeleiding van cellist Rianne. Annelotte vertelt over haar uit de hand gelopen hobby ‘Woordenoogst’ (neem even een kijkje @woordenoogst op Instagram). Daarna is er ruimte om zelf een korte tekst te schrijven op groeipapier.

Voor iedereen die graag door woorden of muziek geïnspireerd raakt en de zondagochtend eens anders wil invullen.
Poëzondag is een samenwerking tussen De Ontmoeting Bennekom en Woordkunst Ede en wordt geleid door Melvin Vlot.
Ook is er een kinderactiviteit tijdens het programma die verzorgd wordt door Jenny Barten.
📍 De Ontmoeting, Bennekom 🕥 10.30–11.30 uur 🌱 Vrije toegang / kleine bijdrage welkom
Na afloop van harte welkom om nog even na te praten bij koffie en thee.
Vrije toegang. Bij de vieringen kunt u een donatie doen die helpt de vieringen als deze mogelijk te maken.
In het diverse aanbod van onze vieringen streven we naar een open en vrije ontwikkeling van zingeving en spiritualiteit.
Elkaar hierin ontmoeten en eigen levenservaringen uitwisselen zijn hierin voor ons belangrijk. We koesteren verhalen, rituelen en oefeningen uit wijsheidstradities, religieus en seculier, die ons vertellen over moed, hoop, vertrouwen en liefde. Het daagt ons uit om ons op onze eigen, unieke, persoonlijke manier in te zetten voor de wereld. Het helpt ons in liefdevolle vriendelijkheid te leven naar onze waarden en intuïtie. Het maakt ons bewust van waar we ons dankbaar voor voelen en wat ons verwondert. Het draagt ons dagelijks en in tijden van verdriet en vrolijkheid.
